Strona internetowa UFG korzysta z plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz dla celów statystycznych. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej Informacji znajdziesz na stronie Polityki Prywatności


Skip to Content
Sprawdź OC dla pojazdu

Masz wątpliwości czy dany pojazd ma OC? Jesteś osobą poszkodowaną w wypadku i nie wiesz czy sprawca posiada OC? Tu, możesz sprawdzić to za darmo.
 

Informacje o władzach Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego
Sprawdzenie przebiegu ubezpieczenia OC (zaświadczenie)

Jeśli jesteś posiadaczem pojazdu mechanicznego, tu możesz uzyskać informacje o przebiegu swojego ubezpieczenia OC (za ostatnie pięć lat).

 

 

Czy wiesz, że...

Pojazdy bez ważnej polisy komunikacyjnej OC nie mają prawa jeździć po polskich drogach. Jeżeli tak się dzieje - to jest to nielegalne.

Ogłoszenia

Dotyczy: Procedury Zawarcia Umowy na opracowanie strategii i koncepcji oraz przeprowadzenie i obsługę kampanii informacyjno promocyjnej w ramach promocji projektu „Portal Internetowy   UFG” nr POIG.07.01.00-00-062.

 

Na podstawie pkt. XII.7 Instrukcji dla Wykonawców (dalej IDW), Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny informuję, iż dokonał wyboru Najkorzystniejszej Oferty. Zgodnie z przyjętymi zasadami oceny ofert określonymi w IDW za Najkorzystniejszą została uznana oferta Firmy Wisegate Sp. z o.o., ul. Ogórkowa 45D, 04-998 Warszawa.

Ogłoszenia

Publiczna prezentacja założeń projektu - Zintegrowana Platforma Identyfikacji  i Weryfikacji Zjawisk Przestępczości Ubezpieczeniowej


W związku z konkursem na dofinansowanie projektów w ramach działania 2.1 Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych, II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, uprzejmie informuję, że w dniu 28 kwietnia 2015 r., w godz. 10.00-12.00, w siedzibie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego przy ul. Płockiej 9/11 (w sali konferencyjnej na II piętrze), odbędzie się publiczna prezentacja założeń projektu „Zintegrowana Platforma Identyfikacji  i Weryfikacji Zjawisk Przestępczości Ubezpieczeniowej".


Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o przesłanie zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 21 kwietnia 2015 r. do godz. 16.00, na adres e-mail: bz@ufg.pl, podając imię, nazwisko, nr telefonu do kontaktu oraz dane instytucji, którą Państwo reprezentują. Jednocześnie informuję, że przebieg spotkania zostanie utrwalony za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk.


Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny realizuje projekt Portal Internetowy UFG, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach 7 osi priorytetowej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Centrum Obsługi Klienta
Informacje prasowe

05.03.2015

Ranking 2014: jakość danych w bazie UFG

Compensa, Benefia i Warta znalazły się na czele w rankingu jakości danych, w ogólnopolskiej bazie polis komunikacyjnych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego za 2014 rok*. Na kolejnych pozycjach uplasowały się Ceska Pojistovna (Proama) i Liberty, które zajęły odpowiednio czwarte i piąte miejsce. Największego skoku w klasyfikacji - dokonał Interrisk, wspinając się o czternaście pozycji - na ósme miejsce. Ranking ubezpieczycieli komunikacyjnych, w zakresie jakości danych oraz procesów związanych z zasilaniem ogólnopolskiej bazy polis Ośrodka Informacji UFG**, przygotowany został już po raz czwarty. Klasyfikację sporządzono w oparciu o sześć wskaźników uwzględniających m.in. terminowość, kompletność i jednoznaczność przesyłanych danych, czy odsetek unieważnianych rekordów. –- Wyniki na 2014 rok pokazują, że więcej firm przesyła do naszej bazy ubezpieczeń komunikacyjnych coraz lepsze dane - podkreśla Wojciech Bijak, dyrektor Ośrodka Informacji UFG.

 
więcej