Strona internetowa UFG korzysta z plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz dla celów statystycznych. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej Informacji znajdziesz na stronie Polityki Prywatności


Skip to Content
Sprawdź OC dla pojazdu

Masz wątpliwości czy dany pojazd ma OC? Jesteś osobą poszkodowaną w wypadku i nie wiesz czy sprawca posiada OC? Tu, możesz sprawdzić to za darmo.
 

Informacje o władzach Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego
Sprawdzenie przebiegu ubezpieczenia OC (zaświadczenie)

Jeśli jesteś posiadaczem pojazdu mechanicznego, tu możesz uzyskać informacje o przebiegu swojego ubezpieczenia OC (za ostatnie pięć lat).

 

 

Czy wiesz, że...

Pojazdy bez ważnej polisy komunikacyjnej OC nie mają prawa jeździć po polskich drogach. Jeżeli tak się dzieje - to jest to nielegalne.

Ogłoszenia

Ogłoszenie Procedury Zawarcia Umowy na opracowanie strategii i koncepcji oraz przeprowadzenie i obsługę kampanii informacyjno promocyjnej w ramach promocji projektu „Portal Internetowy UFG" nr POIG.07.01.00-00-062.

 

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny z siedzibą w Warszawie przy ul. Płockiej 9/11 (dalej zwanym „UFG") niniejszym zaprasza Wykonawców do składania Ofert w ramach Postępowania o zawarcie Umowy na „opracowanie strategii i koncepcji oraz przeprowadzenie i obsługę kampanii informacyjno promocyjnej w ramach promocji projektu „Portal Internetowy UFG" nr POIG.07.01.00-00-062" (dalej zwanego „Zamówieniem").

 


Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny realizuje projekt Portal Internetowy UFG, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach 7 osi priorytetowej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Centrum Obsługi Klienta
Informacje prasowe

29.12.2014

Coraz trudniej ukryć brak OC

Policjanci otrzymali właśnie narzędzie, które umożliwia szybkie przesyłanie raportów z kontroli obowiązkowej polisy OC. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny zakończył wprowadzanie – systemu e-Zawiadomienia - dla komend w całej Polsce. Od 1 stycznia za brak ważnej polisy OC właściciel samochodu osobowego zapłaci 3,5 tysiąca złotych kary*. - Po udanym pilotażu systemu e-Zawiadomienia z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie, stopniowo zaczęliśmy udostępniać go kolejnym jednostkom policji - mówi Elżbieta Wanat-Połeć, prezes zarządu UFG. – I teraz, z końcem roku, jest już nim objęty cały kraj – wyjaśnia. Dzięki e-Zawiadomieniom - policjanci, zamiast papierowych zgłoszeń o braku aktualnego OC przesyłają do Funduszu informacje - drogą elektroniczną.

 
więcej